Наукові конференції України, Друкарство молоде-2019

Розмір шрифту: 
Використання бібліотеки Konva.js при проектуванні онлайн-компонентів видавничих комплексів
Ярослав Орестович Попель

Остання редакція: 2019-03-10

Тези доповіді


The advantages of using a javascript framework for designing a  platform-independent components for desktop publishing.

Інтернет-сайт підприємства надання поліграфічних послуг на сьогодні не може обмежуватися лише простим переліком напрямків обслуговування клієнта та реєстрацією замовлення. Збільшити ефективність та розширити межі застосування інформаційного порталу закладу оперативної поліграфії можна шляхом розвитку інтерактивних механізмів візуалізації на всіх етапах підготу­вання замовлення у середовищах онлайн-компонентів видавничих комплексів.

Для уточнення архітектури проектованого середовища й об’єднання різ­них модулів в одну систему за основу онлайн-компонента як веб-додатку було вибрано фреймворк Angular 6 та Canvas в якості "полотна", на якому за допо­могою інструментарію бібліотеки Konva.js – HTML5 2d Canvas для настільних і мобільних застосунків двовимірні растрові елементи візуалізації та наступне трасування 3D-сцен створюватимуться в об’єктному стилі з підтримкою подій [1].


Ключові слова


технологічні процеси; видавнича справа; надання поліграфічних послуг; інформаційний портал

Посилання


  1. Попель Я. Проектування хмарних прикладних середовищ для інтеграції в полі­графічно-орієнтовану інфраструктуру / Я. Попель // Автоматизація та комп’ютерно-інтегро­вані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку: матеріали науково-практичної конференції. Черкаси, 2018. С. 91–93.

Full Text: PDF